תפריט צד

הבנו שיש מולינו צוות שמבין בטכנולוגיה לפיתוח המוצר אבל לפני הכל - מבין אותנו

אורי שעשוע
צוות בישולי הדרך
עבדנו עם פאטפיש על שני פרוייקטים שעלו לאויר בצורה טובה ומוצלחת. הפרוייקט הראשון בתחום הנדל"ן תומר והצוות גילו גמישות ויכולות טכניות בפיתוח מערכת רב לשונית תואמת לצרכים שלנו.
לאחר הצלחת הפרוייקט הראשון החלטנו לבחור בחברה גם עבור הפרוייקט השני. הצורך שלנו הייתה הקמת מגזין אינטרנט בנושא בישול וטיולים אשר יתמוך במכירה של סדרת ספרי "בישולי הדרך". כבר בישיבות איפיון המוצר הבנו שיש מולינו צוות שמבין בטכנולוגיה לפיתוח המוצר אבל לפני הכל - מבין אותנו. עבדנו מול צוות מקצועי אשר הבין את האופי השיווקי, חווייתי והאינפורמטיווי של האתר ושם את שני הערכים הללו במרכז.
צוות פאטפיש ביצעו עבורינו את האיפיון בצורה נכונה ומתאימה לתקציב שלנו. יחד בנינו בלופרינט למגזין שתאם לקונספט אותו חיפשנו. כשנכנסנו לפיתוח נשארנו עם אצבע על הדופק וקיבלנו עידכונים שותפים ממנהל הפרוייקט שדאג לערב אותנו איפה שהיה צורך. באופן זה פתרנו בעיות שעלו לאורך הדרך. צוות הפיתוח גילה גמישות לצרכים שעלו במהלך הפיתוח והשלים את העבודה תוך עמידה בתקציב. 
העליה לאוויר בוצעה באופן סדיר ומדורג וקיבלנו אתר איכותי ומקצועי שזכה לשבחים. כחודשיים לאחר ההשקה החלטנו על כמה שינויים נחוצים באתר בעקבות פידבקים שקיבלנו מגולשי האתר. המשך הפיתוח התבצעה באופן אינטגראלי לפרוייקט והעידכונים עלו ללא תקלות.