תפריט צד

הייטק

הייטק הוא מגרשהבית שלנו. בין לקוחותינו עשרות חברות הייטק, החל מחברות צעירות וסטארטאפ, וכלה באירגונים וחברות גדולות.

אנו מכירים את הצרכים היחודיים לחברות הייטק בשיווק וניהול הידע ויש לנו את הידע טהנסיון לעבוד  באופן אינטגראלי עם חטיבת הפיתוח, המרקום, וה IT באירגון

Hebrew

RAD

Hebrew

Israeli Space Agency website

Design, development and ongoing maintenance for the Israeli Space Agency web site ‎‎(ISA)‎
The website platform is Drupal and it contains rich databases and informative content ‎designed for various audiences including scientists, teachers and youths.‎
The website contains search engines, designed to support the different communities, ‎lessons plans, space events timelines, interactive maps, dictionaries, bulletin board and much more.

מוטוחי - רשת חברתית

רשת חברתית של 700+ גמלאי מוטורולה. האתר מהווה כיכר לפגישות בין הגמלאים ומספק להם תוכן ומידע שימושי רב. האתר מעוצב ובנוי בגדש על שמישות, נגישות וקלות תפעול למשתמשים בגיל השלישי.

Cardo Systems

שירותי תחזוקה ופיתוח לחברה בינ"ל העוסקת במחקר, פיתוח ויצור של אוזניות bluetooth לרוכבי אופנועים ואופניים.

במסגרת התחזוקה אנו משפרים כל העת את הקיים ומפתחים רכיבים חדשים במערכת בינהם:

Innosec - אבטחת מידע

חברת אינוסק מספקת שירותי אבטחת מידע ובעלת ניסיון מעשי של מעל עשור בתחום אבטחת המידע בארץ ובחו"ל.

AgileSparks

אתר הבית AgileSparks, חברה המספקת פתרונות מלאים בתחום האגיל / lean ועוזרת לאירגונים לשפר את יכולות ניהול הפרויקטים והנעת התהליכים. החברה פונה בעיקר לתחום התוכנה והחומרה.

באתר שילבנו כלים רבים בניהם:

  • הרשמה לסדנאות ואירועים
  • לוח אירועים
  • איזור ידע מסווג.

Conduit plugins for Drupal + Joomla

מודולים בדרופל וג'ומלה עבור חברת קונדואיט, להטמעה קלה של הבאנרים האישיים באתרים אישיים.

משתמשים המעונינים להטמיע באנרים להורדה של סרגלי הכלים האישיים מקבלים אשף פשוט ונוח להטמעה של באנרים מתוך המבחר של קונדואיט ולעצב אותו בקלות באמצעות מערכות האירגון של מערכת ניהול התוכן שלהם

The eXsourcing alumni club

תיכנון ופיתוח מערכתניהול ידע פנים אירגונית הממוקדת בעובדי האירגון. המערכת משלבת רשת חברתית פנים אירגונית ומערכת ניהול פרוייקטים הכוללת כלים לניהול לוחות שנה, ניהול מסמכים אונליין, ניהול משימות ודוח שעות עבודה ועוד.
במקביל פותח מרקט-פלייס לפרוייקטים וכלי חיפוש שותפים לפרוייקט, פנים אירגוני, המושתת על הנסיון והידע של האירגון.
בפרוייקט זה ליווינו את היזם החל משלב ניתוח המערכת ובחירת הפתרונות הטכנולוגיים, פיתוח הממשקים, הפיתוח בפועל וההטמעה באירגונים.

Continuity Software

אתר אינטרנט לחברת ההייטק continuitySoftware המספקת פתרונות DRM לאירגונים מובילים בישראל ובעולם, בהם בנק ישראל, סלקום, צה"ל ועוד. אנו מלווים את החברה החל משנת 2008 בפיתוח ותחזוקה של אתר האינטרנט, בשידרוג ועידכון גירסאות ורכיבים, בניהול קמפיינים ואינטגרציה עם SalesForce ובמתן תמיכה שותפת לצוות ה PR של החברה.

אתר האינטרנט כולל בין השאר:

ספריית תכנים ווידאו מסווגת, הכוללת ניהול של לידים לקהלי יעד רלוונטים.
מאגרי מידע לשותפים עיסקיים וללקוחות אנטרפרייז.
אינטגרציה מלאה עם salesForce

פורטל מנהלת אנרגיה מתחדשת בערבה הדרומית

פרויקט אילת –אילות לאנרגיה מתחדשת שואף להפוך למרכז פתוח בינלאומי של טכנולוגיות לייצור אנרגיות מתחדשות וכן להפוך את האזור לעצמאי אנרגטית, נטול דלקים ופלטות פחמן עד 2020. הפרוייקט כלל איפיון הצרכים של המרכז ופיתוח מערכת רב לשונית להצגת המרכז והמצת תוכן.

האתר כולל מאגר ידע רב לשוני הכולל דוחות, מצגות , ווידאו, עזרי לימוד ועוד, ומספק מנוע חיפוש תוכן מתקדם המאפשר למשתמשי האתר חיפוש והתמצאות קלה בתוך הספריה של הפורטל. מערכת התיוג מאפשרת חיפוש חומרים וניווט אינטוריטיווי בספריה וחווית צפיה בעולמות התוכן של המנהלת.

MobiApp

פרוייקט יצירת gui לסטארטאפ מבטיח בתחום הפירסום מכוון מיקום בסלולר. הפרוייקט כלל כלים מורכבים לניהול קמפיינים , שיווקיים, הפקת דוחות ופילוחים מורכבים וניתוח נתונים בזמן אמת.

בניית הממשקים ועיצובם היוו אתגר תיכנוני לא פשוט כיוון שמערכת הניהול הזכירה יותר מהכל קוקפיט של בואינג 707 ברמת המורכבות - אין סוף אפשרויות, שדות, כפתורים ושדות בחירה. תהליך העבודה כלל פירוק לגורמים של תהליכי העבודה הנחוצים באתר ובניה של הממשקים כך שיבטיחו חווית משתש ידידותית ואינטאיטיווית

מערכת הניהול גובתה בכלים ליצירת דוחות וויזואליזציה של נתונים בנפחים גדולים, כלי ניטור שונים לפעילות במערכת ועוד.

Subscribe to RSS - הייטק