תפריט צד

עמותות

אתרים לעמותות ואירגונים ללא מטרות רווח מביאים איתם אתגרים תיכנוניים ועיסקיים. אתרי עמותות מחייבים אותנו לספק מוצר המקדם אג'נדה תוך שימוש בכל הכלים הטכנולוגיים, העיצוביים והתוכניים כדי לתמוך במסר והרעיון של האירגון.

 אנו פועלים בתחום מזה זמן רב במהלכו למדנו והכרנו את אופי העבודה המיוחד מול עמותות הפועלות,  לעיתים בתקציבים מוגבלים ומופעלות על ידי מתנדבים - אך תמיד עם הרבה אמונה.

Hebrew

אתר עמותת פנים

האתר החדש של עמותת 'פנים', ארגון-גג המאגד תחתיו 60 ארגונים העוסקים בחינוך קהילתיות ותרבות יהודית, עלה החודש לאוויר ומציג את כלל העשייה המופלאה של העמותה בתחום היהדות-הישראלית: תכניות לימוד, הצגות ילדים, בתי מדרש, מוצרים, מחקרים ועוד ועוד.

האתר מעניק חוויה ייחודית של פריסת הפעילות המגוונת של העמותה וניווט מעניין בין שלל תחומי העשייה של הארגונים השונים בה. העיצוב משקף את מגוון הפעילויות, תחומים וקהלי היעד בהם נוגעת העמותה באמצעים ויזואליים אינטרקטיביים ומעניק תחושה של התמצאות ומיקוד מרביים.

מערכת הרשמה ומיון של הסוכנות יהודית

פיתוח של קליינט חדש למערכת מיון והרשמה לשליחויות קיץ וסמינרים ציוניים של הסוכנות היהודית.
המערכת כולה בנויה על אורקל (Oracle), ועל בסיס מערכת זו FatFish אפיינה, עיצבה ופיתחה מוצר חדש, ידידותי ונוח למשתמש, המאפשר הרשמה נוחה וקלה. המערכת נגישה ומיועדת להרשמה במובייל.


אפליקציית השתלבות בתנועה

האפליקציה "השתלבות בתנועה" נותנת מענה למדריכים לגישה נוחה לכלל המידע לו הם זקוקים. רכזים אלו, אשר הוכשרו במיוחד על מנת לסייע ולהתמודד עם קשיים אשר יכולים לעלות משילוב ילדים עם מוגבלויות או צרכים מיוחדים, יכולים כעת לקבל את כל המידע במהירות ובפשטות.

ג'וינט- מסד נכויות

ג'וינט ישראל-מסד נכויות פועל באמצעים מגוונים להגביר את עצמאותם של אנשים עם מוגבלות, להפחית את תלותם באחרים, לחזק את דימויים העצמי, לשפר את מעמדם בחברה ואת איכות חייהם.

ג'וינט ישראל-מסד נכויות מתכנן ומפתח שירותים תומכי חיים עצמאיים, כמו קהילות תומכות והמרכזים לחיים עצמאיים. תכניות אלו מספקות לאנשים עם מוגבלות סל שירותים המאפשר להמשיך ולהתגורר בביתם ולקבל שם את הסיוע הנדרש להם על מנת לחיות באופן עצמאי ומכבד, בשגרה ובחירום.

מועצת תנועות הנוער- מת"ן

תנועות הנוער כגוף מחנך מרכזי בחינוך הבלתי פורמאלי, מפעילות תכניות חינוכיות באמצעות המתודה של נוער מחנך נוער, ולצידן מפעילות התנועות תכניות הנותנות מענים מגוונים לאוכלוסיות שונות, תוך השפעה על כלל החניכים המשתתפים בפעילות התנועה ונחשפים לידע, ערכים והתנסויות חדשות.
האתר החדש נותן למדריכים גישה נוחה למידע- אנשי קשר או שותפים, קבצי הדרכה, פורומים, מערכי פעילויות, כתבות ואיזור מיוחד עבור רכזים.

בואו לבקר!

עיר עמים

האתר החדש של עיר עמים כולל פיצ'רים מיוחדים כמו הרשמה מקוונת לסיורים בעיר ועוד.
ליבת האתר הוא "מרכז המידע", מאגר ידע גדול ומורכב שניתן לפלטר בו באמצעות קטגוריות או איזורים, כמו גם לבצע חיפוש חופשי.

אתר פרויקט תגלית

תגלית הינו פרויקט המעניק לבני נוער יהודים מרחבי העולם טיול בן עשרה ימים ברחבי ארץ ישראל בחינם על חשבון הסוכנות היהודית.

The Humanities Fund

The humanities fund was founded in 2008, and was formed by an initiative of The Rotchild Fund (Yad HaNadiv) and the Council of higher education.

The purpose of this fund is to improve the quality and scope of Humanities studies in Israeli univerities.

עמך- המרכז הישראלי לתמיכה נפשית וחברתית לניצולי שואה והדור השני

עמותת עמך - המרכז הישראלי לתמיכה נפשית וחברתית בניצולי שואה ובדור השני הוקמה בשנת 1987 על ידי ניצולי שואה ואנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש, על מנת להעניק טיפול נפשי, תמיכתי וחברתי לניצולי שואה ובני משפחותיהם.

הקרן למדעי הרוח

הקרן למדעי הרוח היא פרי יוזמה משותפת של הוועדה לתכנון ולתקצוב של המועצה להשכלה גבוהה (ות"ת) ויד הנדיב (קרן רוטשילד ישראל). מטרת הקרן הינה שיפור האיכות והטווח של התוכניות למדעי הרוח באוניברסיטאות הישראליות.

AMCHA- The Israel Support center for holocaust survivors

AMCHA is the largest provider of mental health and social support services for Holocaust survivors in Israel, currently reaching close to 18,000 individuals.
The project included characterization, design, development and content writing.

חותם

אתר תדמיתי ואינפורמטיבי עבור ארגון חותם, הפועל כיוזמה משותפת של משרד החינוך וארגון הג'וינט ומוביל בטיפוח מנהיגי העתיד בשדה החינוך בישראל. האתר מיועד לקהל יעד של מורים וצעירים המעוניינים להשתלב במערכת החינוך בפריפריה ולהשאיר חותמם על הקהילה. לשם כך האתר עוצב בקו צעיר וחדשני ומציג תפיסה חוייתית להנגשת התכנים.
האתר כולל דפי תוכן ומידע על התכניות ברחבי הארץ, מפות פריסה של התוכניות והפעילות, שותפים ועוד.

מבנה ועיצוב האתר ריספונסיבי ומותאם לכל סוגי המסכים והרזולוציות. האתר נבנה בתצורת parallax לחווית גלישה יחודית, מעניינת ומהנה. עיצוב האתר המודרני בוצע על ידי סטודיו אברמסון.

מוטוחי - רשת חברתית

רשת חברתית של 700+ גמלאי מוטורולה. האתר מהווה כיכר לפגישות בין הגמלאים ומספק להם תוכן ומידע שימושי רב. האתר מעוצב ובנוי בגדש על שמישות, נגישות וקלות תפעול למשתמשים בגיל השלישי.

פורטל מנהלת אנרגיה מתחדשת בערבה הדרומית

פרויקט אילת –אילות לאנרגיה מתחדשת שואף להפוך למרכז פתוח בינלאומי של טכנולוגיות לייצור אנרגיות מתחדשות וכן להפוך את האזור לעצמאי אנרגטית, נטול דלקים ופלטות פחמן עד 2020. הפרוייקט כלל איפיון הצרכים של המרכז ופיתוח מערכת רב לשונית להצגת המרכז והמצת תוכן.

האתר כולל מאגר ידע רב לשוני הכולל דוחות, מצגות , ווידאו, עזרי לימוד ועוד, ומספק מנוע חיפוש תוכן מתקדם המאפשר למשתמשי האתר חיפוש והתמצאות קלה בתוך הספריה של הפורטל. מערכת התיוג מאפשרת חיפוש חומרים וניווט אינטוריטיווי בספריה וחווית צפיה בעולמות התוכן של המנהלת.

Subscribe to RSS - עמותות