תפריט צד

אינטרנט

ליווי והקמת פרוייקטים החל משלבי הרעיון, ועד לעליה לאויר. שירותי איפיון, עיצוב, פיתוח והטמעה - והכל בבית אחד.עשרות אתרי תוכן, חנויות ומסחר אלקטרוני, רשתות חברתיות וקהילות.

Hebrew

מכון ון ליר

אז איך בכל זאת מגבירים את הפעילות בארגון תקופה הנוכחית?
תהליך העיצוב והפיתוח של האתר החדש למכון ון ליר התמודד בהצלחה רבה עם האתגרים הללו:
1. יצרנו חנות ידידותית לרכישת ספרים וכתבי עת מתוך הבנה שהרבה זמן מתפנה כעת למחקר והרחבת אופקים.
  1. 2. בניית מאגר מידע מקיף לחיפוש וקריאה מקוון. התכנים באתר רלוונטים מאי פעם ונותנים כלים ונקודות מבט חדשות "להבין" את העולם והתהליכים שאנו חווים.

שבת UPLUGGED

מיזם שבת UNPLUGGED והארגונים השותפים לו מציעים תכניות שונות בשבת ועל השבת בכל רחבי הארץ. פיתוח אתר וורפרס WORDPRESS
מעניינת אותך קבלת שבת באווירה קהילתית פתוחה? אותך מעניין סעודת שבת עם חברים? לך מתאים לימוד לשבת? לך מתאים טיול שבת בטבע ואותך מעניין רעיונות לפעילות שבת בבית עם המשפחה? כאן תמצאו את מגוון הרעיונות, הפעילויות והתכנים.

ארגון בוגרי הטכניון

ארגון בוגרי הטכניון מספק שירותים ומידע עבור למעלה מ 80,000 בוגרים שלמדו בטכניון מיום הקמתו.

אתר מהווה בית לבוגרים ומספק מידע רב ומגוון:

מולטיסייט מעבדות חשמל הטכניון

הפרויקט מהווה תשתית להקמת אתרים באופן דינאמי לכל מעבדות הנדסת החשמל בטכניון. אתר זה הוא אחד מתוך מכלול של אתרי מעבדות שהוקמו על הפלטפורמה של מולטסייט למעבדות חשמל.
 

Israel Space Agency

The Israel Space Agency is responsible for the coordination and supervision of all the activities of the civilian space program.The Space Agency is based on the recognition of the importance of research and development.

This unique site was build in a sophisticated Panel system that allows the admin to quickly update the site, and the user to enjoy a distinct user experience.

דו"ח מצב מדעי הרוח

דו"ח מצב מדעי הרוח עלה לאוויר, יחד עם מתיחת הפנים העיצובית שנעשה לאתר הקרן למדעי הרוח.
מטרת הדו"ח היא לשמש מסד נתונים מקיף ועדכני שניתן לקבל ממנו תמונה ברורה על מצבם של מדעי הרוח בארץ.

הפקולטה להנדסת מכונות בטכניון

פרויקט וורדפרס טכניוני נוסף שכלל איפיון, עיצוב ופיתוח, כולל הגירת נתונים אוטומטית.

בית אבי חי

מוסד התרבות הירושלמי משתף פעולה עם פאטפיש כבר מספר חודשים, במהלכם עיצבנו ופיתחנו מספר פרוייקטים:

"ירושלים- אז והיום"- פרויקט מיוחד לכבוד יום ירושלים- סדרת תצלומים המתעדים רגעים בחייה של עיר הנצח במאה השנים האחרונות.
"משחקים באש"- משחק מיוחד שפותח לכבוד חג החנוכה- בו כל יום עלתה חידה חדשה עבור הגולשים.
"לעטוף לכם?", פרויקט חדש ומרהיב לכבוד שבוע הספר- מעצבים אהבות קודמות: עיצובים עכשוויים לקלאסיקות של ספרות ילדים.

מולטיסייט הפקולטות- הטכניון

פרויקט המולטיסייט של הטכניון הוא פרויקט וורדפרס ענק שבנייתו החלה לפני כחצי שנה. במסגרת הפרויקט יצרנו עבור הטכניון פלטפורמה ייעודית עם אפשרויות התאמה אישית.

בית הנשיא- תקווה ישראלית

תקווה ישראלית, הפרויקט חדש של בית הנשיא, הוא מטריית פעילות רחבה המאגדת תחתיה את מכלול פעילות בית הנשיא בנושא "הסדר הישראלי החדש".
האתר מעניק חוויה יחודית של פריסת הפעילות המגוונת וניווט מעניין בין הפרויקטים השונים. העיצוב משקף מגוון של פעילויות, תחומים וקהלי יעד באמצעים ויזואליים ואינטרקטיביים ומעניק תחושת סיור במרחב ידע.

אפליקציית לע"מ- לשכת העיתונות הממשלתית

לשכת העיתונות הממשלתית אחראית מטעם משרד ראש הממשלה על תיאום התקשורת בין ממשלת ישראל ובין קהילת העיתונאים ואנשי התקשורת הפועלים בארץ. עבור העיתונאים הזרים מהווה לע"מ ממשק מרכזי להתנהלות מול מוסדות המדינה והצבא, בעוד לע"מ מצידה מנסה לרתום את הקשר השוטף עם התקשורת הזרה לצרכי ההסברה של מדינת ישראל.
האפליקציה תספק חדשות מבית הנשיא, בית רה"מ, מידע על אירועים מיוחדים וגישה לגלריית התמונות הממשלתית.

ג'וינט- מסד נכויות

ג'וינט ישראל-מסד נכויות פועל באמצעים מגוונים להגביר את עצמאותם של אנשים עם מוגבלות, להפחית את תלותם באחרים, לחזק את דימויים העצמי, לשפר את מעמדם בחברה ואת איכות חייהם.

ג'וינט ישראל-מסד נכויות מתכנן ומפתח שירותים תומכי חיים עצמאיים, כמו קהילות תומכות והמרכזים לחיים עצמאיים. תכניות אלו מספקות לאנשים עם מוגבלות סל שירותים המאפשר להמשיך ולהתגורר בביתם ולקבל שם את הסיוע הנדרש להם על מנת לחיות באופן עצמאי ומכבד, בשגרה ובחירום.

ג'וינט- תבת

ג'וינט ישראל-תבת (תנופה בתעסוקה) הינה שותפות בין ג'וינט ישראל וממשלת ישראל לפיתוח שירותים חברתיים אשר יסייעו ליציאה ממעגל העוני על ידי שילוב וקידום בתעסוקה. מאז הקמת השותפות בשנת 2005, השפיע הארגון על כ-140,000 איש בהם נשים וגברים מהחברה החרדית, החברה הערבית, אנשים עם מוגבלות, עולים, צעירים חסרי אופק תעסוקתי ועוד.

MATAN

The youth movement is a non-formal educational body, which provides social and educational programs using the "youth-education-youth" method.
The new website gives the educators the access to files, information, contacts and many more helpful tools.

מועצת תנועות הנוער- מת"ן

תנועות הנוער כגוף מחנך מרכזי בחינוך הבלתי פורמאלי, מפעילות תכניות חינוכיות באמצעות המתודה של נוער מחנך נוער, ולצידן מפעילות התנועות תכניות הנותנות מענים מגוונים לאוכלוסיות שונות, תוך השפעה על כלל החניכים המשתתפים בפעילות התנועה ונחשפים לידע, ערכים והתנסויות חדשות.
האתר החדש נותן למדריכים גישה נוחה למידע- אנשי קשר או שותפים, קבצי הדרכה, פורומים, מערכי פעילויות, כתבות ואיזור מיוחד עבור רכזים.

בואו לבקר!

The Chemical Engineering faculty

The heart of Chemical Engineering is change. Chemical Engineering is involved in structure and changes of materials in order to arrive at useful or valuable insights about characteristics or actions.
In the new faculty website the user will find all the information, for students, alumni or faculty. Events, news and seminars will keep the users up-to-date with what's happening in the faculty.

הפקולטה להנדסה כימית בטכניון

לבה של הנדסה כימית הוא שינוי. בהנדסה כימית עוסקים בשינויים במבנה ובמצב של חומר כדי להשיג תכונות או פעילות מועילה ובעלת ערך.
באתר החדש של הפקולטה ימצאו הגולשים מידע מסודר לסטודנטים, בוגרים וסגל אקדמי. לוח אירועים, חדשות וסמינרים ישאיר את הגולשים מחוברים למה שקורה בפקולטה!

עיר עמים

האתר החדש של עיר עמים כולל פיצ'רים מיוחדים כמו הרשמה מקוונת לסיורים בעיר ועוד.
ליבת האתר הוא "מרכז המידע", מאגר ידע גדול ומורכב שניתן לפלטר בו באמצעות קטגוריות או איזורים, כמו גם לבצע חיפוש חופשי.

המכון לחקר החלל של הטכניון

אתר המכון לחקר החלל הינו פרי נוסף של שיתוף פעולה ארוך טווח עם הטכניון.
באתר לוח אירועים, מחקרים, מעבדות, אנשי צוות ואקדמיה ועוד.

האקדמיה למוסיקה ומחול

עיצוב שדרוג ופיתוח אתר האקדמיה למוזיקה ומחול בירושלים

Subscribe to RSS - אינטרנט