תפריט צד

סלולר

פיתוח  אפליקציות יעודיות לאנדרואיד ואייפון. פיתוח אתרים מותאמים לגלישה סלולרית. הדרך ל-App Store ול-Android Market  מתחילה אצלנו.

Hebrew

אפליקציית ערוץ 7

חברת FatFish בנתה אפליקציה ל-IOS אשר מושכת תוכן מאתר ערוץ 7 ומנגישה אותו כאפליקציה נייטיב.
האפליקציה הותאמה לגירסאות האחרונות של IOS והיא מהירה כמו שד.
כמו כן, האפליקציה תומכת בהטמעה של מדיה חברתית ממגוון מקורות, כגון; פייסבוק וטוויטר.
 

מערכת הרשמה ומיון של הסוכנות יהודית

פיתוח של קליינט חדש למערכת מיון והרשמה לשליחויות קיץ וסמינרים ציוניים של הסוכנות היהודית.
המערכת כולה בנויה על אורקל (Oracle), ועל בסיס מערכת זו FatFish אפיינה, עיצבה ופיתחה מוצר חדש, ידידותי ונוח למשתמש, המאפשר הרשמה נוחה וקלה. המערכת נגישה ומיועדת להרשמה במובייל.


אפליקציית השתלבות בתנועה

האפליקציה "השתלבות בתנועה" נותנת מענה למדריכים לגישה נוחה לכלל המידע לו הם זקוקים. רכזים אלו, אשר הוכשרו במיוחד על מנת לסייע ולהתמודד עם קשיים אשר יכולים לעלות משילוב ילדים עם מוגבלויות או צרכים מיוחדים, יכולים כעת לקבל את כל המידע במהירות ובפשטות.

אפליקציית לע"מ- לשכת העיתונות הממשלתית

לשכת העיתונות הממשלתית אחראית מטעם משרד ראש הממשלה על תיאום התקשורת בין ממשלת ישראל ובין קהילת העיתונאים ואנשי התקשורת הפועלים בארץ. עבור העיתונאים הזרים מהווה לע"מ ממשק מרכזי להתנהלות מול מוסדות המדינה והצבא, בעוד לע"מ מצידה מנסה לרתום את הקשר השוטף עם התקשורת הזרה לצרכי ההסברה של מדינת ישראל.
האפליקציה תספק חדשות מבית הנשיא, בית רה"מ, מידע על אירועים מיוחדים וגישה לגלריית התמונות הממשלתית.

חותם

אתר תדמיתי ואינפורמטיבי עבור ארגון חותם, הפועל כיוזמה משותפת של משרד החינוך וארגון הג'וינט ומוביל בטיפוח מנהיגי העתיד בשדה החינוך בישראל. האתר מיועד לקהל יעד של מורים וצעירים המעוניינים להשתלב במערכת החינוך בפריפריה ולהשאיר חותמם על הקהילה. לשם כך האתר עוצב בקו צעיר וחדשני ומציג תפיסה חוייתית להנגשת התכנים.
האתר כולל דפי תוכן ומידע על התכניות ברחבי הארץ, מפות פריסה של התוכניות והפעילות, שותפים ועוד.

מבנה ועיצוב האתר ריספונסיבי ומותאם לכל סוגי המסכים והרזולוציות. האתר נבנה בתצורת parallax לחווית גלישה יחודית, מעניינת ומהנה. עיצוב האתר המודרני בוצע על ידי סטודיו אברמסון.

אפליקציית ביטוח בדרכים

ביטוח בדרכים הינה אפליקציה חשובה ושימושית עבור כל נהג/ת או בעל/ת רכב בישראל, ומהווה מדריך עבורך כיצד לנהוג במקרה של תאונת דרכים או גנבת רכב.
האפליקציה עוצבה, פותחה, מנוהלת ומתוחזקת על ידינו בעבור אגף הביטוח במשרד האוצר.

מסלולרי

אפליקציית מסלולרי היא מדריך טיולים נייד המאפשר למטיילים נגישות למידע הדרכתי על אתרים ומסלולי טיול בשטח. האפליקציה מאפשרת לבחור בהסברים כתובים, הדרכות קוליות וגם בסרטוני וידאו להעשרת חווית הטיול. אל המידע מצורפים איורי המחשה ותמונות, המתארים את התופעות השונות במרחב.
אפליקציית מסלולרי פותחה על ידי מכון המחקר- "מרכז מדע ים המלח והערבה" והיא משלבת, בנוסף, מיזם חינוכי ובו חוקרים ומדריכי טיולים פועלים יחדיו עם תלמידים מבתי ספר ברחבי הארץ, לשיפור חווית הטיול. החוקרים, מדריכי הטיולים והתלמידים חוקרים את המרחב הגיאוגרפי ומייצרים תוכן חדש עבור האפליקציה.

בקרה ירוקה

אפליקציה ראשונה מסוגה, העוסקת במיחזור, בקרה אזרחית וסביבה ירוקה.
האפליקציה מאפשרת ללמעלה מ-2 מיליון לקוחות ומשתמשי הקצה, קישור ישיר אל מוקד השירות של תאגיד המחזור הארצי, ק.מ.מ. בע"מ.
המוקד מקבל פניות, הנוגעות לתחום המיחזור והשירות של החברה:
מיכלי מיחזור מלאים הדורשים פינוי
מתקני פינוי שבורים
תלונה על איכות השירות
בקשה למתן שירות באזור חדש

פניות אלו מדווחות בזמן אמת על ידי מילוי טופס פניה והוספת תמונה מהשטח; האפליקציה מאתרת את מיקום הבעיה, על ידי איכון המכשיר הנייד, בזמן שליחת התמונה.

Cigar Finder

אפליקציה לאייפון ואנדרואיד לחובבי הסיגרים. הדרך הקלה לאתר חנויות סיגרים ומקומות יידותיים למעשנים. האפליקציה מאוכנת על מיקומך ומציגה לך מקומות באיזורך. ניתן לבצע חיפושים לפי מיקום, איכות, סוג ועוד פרמטרים נוספים המעניינים את המעשן האקסלוסיווי 

Subscribe to RSS - סלולר