תפריט צד

תרבות

Hebrew

שבת UPLUGGED

מיזם שבת UNPLUGGED והארגונים השותפים לו מציעים תכניות שונות בשבת ועל השבת בכל רחבי הארץ. פיתוח אתר וורפרס WORDPRESS
מעניינת אותך קבלת שבת באווירה קהילתית פתוחה? אותך מעניין סעודת שבת עם חברים? לך מתאים לימוד לשבת? לך מתאים טיול שבת בטבע ואותך מעניין רעיונות לפעילות שבת בבית עם המשפחה? כאן תמצאו את מגוון הרעיונות, הפעילויות והתכנים.

גו אקטיב- אתר תיירות הספורט לישראל

האתר שעוצב ופותח על ידי פטפיש עבור לשכת הפרסום הממשלתית נבנה על פלטפורמת דרופל. האתר מהווה שער לתיירות לישראל עבור אלו שלא מעוניינים בבטן גב.
אתר תיירות הספורט מרכז בתוכו אירועי ספורט גדולים בארץ שניתן להרשם אליהם ולמצוא פרטים עליהם כמו גם מסלולים רבים שבהם ניתן לרכב על אופניים, לרוץ, ללכת ולשחות.

Land of the Bible- The Website of Evangelical tourism in Israel

Design, Development, and overall managing of a multilingual site that serves as a window of Israel for the Evangelical community, which counts around 280 million worldwide. The site is a tourist guide and a marketing tool for travel agents and the Ministry Of Tourism.

Land of the Bible- אתר התיירות האוונגלית לישראל

האתר פותח עבור משרד התיירות ולפם ומשמש כמדריך לתייר וכלי שיווקי עבור סוכני הנסיעות ומשרד התיירות
הפרויקט כלל עיצוב, פיתוח, תחזוקה וניהול תוכן כולל של אתר רב-לשוני המשמש
כחלון הראווה של ישראל לקהילה האוונגלית המונה כמאתיים ושמונים מליון איש ברחבי העולם.
האתר פותח על פלטפורמת דרופל בעיצוב מרהיב בתצורת גלילה PARALLAX וכולל חיבור למפות, streetviews, ועוד.

The Humanities Fund

The humanities fund was founded in 2008, and was formed by an initiative of The Rotchild Fund (Yad HaNadiv) and the Council of higher education.

The purpose of this fund is to improve the quality and scope of Humanities studies in Israeli univerities.

הקרן למדעי הרוח

הקרן למדעי הרוח היא פרי יוזמה משותפת של הוועדה לתכנון ולתקצוב של המועצה להשכלה גבוהה (ות"ת) ויד הנדיב (קרן רוטשילד ישראל). מטרת הקרן הינה שיפור האיכות והטווח של התוכניות למדעי הרוח באוניברסיטאות הישראליות.

מסלולרי

אפליקציית מסלולרי היא מדריך טיולים נייד המאפשר למטיילים נגישות למידע הדרכתי על אתרים ומסלולי טיול בשטח. האפליקציה מאפשרת לבחור בהסברים כתובים, הדרכות קוליות וגם בסרטוני וידאו להעשרת חווית הטיול. אל המידע מצורפים איורי המחשה ותמונות, המתארים את התופעות השונות במרחב.
אפליקציית מסלולרי פותחה על ידי מכון המחקר- "מרכז מדע ים המלח והערבה" והיא משלבת, בנוסף, מיזם חינוכי ובו חוקרים ומדריכי טיולים פועלים יחדיו עם תלמידים מבתי ספר ברחבי הארץ, לשיפור חווית הטיול. החוקרים, מדריכי הטיולים והתלמידים חוקרים את המרחב הגיאוגרפי ומייצרים תוכן חדש עבור האפליקציה.

STONEDOG

Stonedog הפקות הוא בית ספר קולקטיבי לקולנוע שנוסד על ידי קבוצה של יוצרי סרטים, כותבים וצלמים ממדינות שונות אמנותית ותחנות. האתר מציג את פרופיל צוות בית הספר, תערוכות, וסרטים שנעשו במסגרת הלימודים ופסטיוולי קולנוע שונים בעולם. נקודת המוצא הייתה פניה לקהל שוחר אומנות וכל חוויית המשתמש עוצבה בהתאם להנחיה זו.

מועדון ספורט ימי גל-ים

הקמת אתר בית למועדון גלישה. האתר מציג את מגוון הפעילויות של מועדון הגלישה - השכרת ציוד, קייטנות וחוגים לילדים, נוער ומבוגרים, טיולים ועוד. עיצוב הפרוייקט מחזק את החווית האקסטרים, הים והמלח של המועדון.

ניהול ותחזוקת אתרי אינטרנט

לקוחות ארגוניים – אנו מציעים מגוון חבילות תחזוקה ותמיכה טכנית עבור קשת רחבה של מערכות ומוצרי אינטרנט: שינויים ושיפורים, ניהול תוכן, עדכוני אבטחה, שדרוגים, תיקון תקלות ועוד, במחירים תחרותיים. ולם האינטרנט זז קדימה כל הזמן. כדי להשאיר את האתר של עדכני היום וגם מחר אנו מוסיפים ומתחזקים אתרים באופן שותף.

 

 

שינויים ושיפורים

יש לנו היכרות עמוקה וניסיון עם מערכות ניהול תוכן מבוססות דרופל (drupal) ווורדפרס (wordPress) וכן יכולת פיתוח באתרי אינטרנט ומערכות שנכתבו בקוד מקורי. צברנו ניסיון רב בתחזוקה ופיתוח של מערכות קיימות בזמני לימוד קצרים ובעליות אטרקטיביות.

תמיכה שוטפת

צוות יעיל וידידותי יעזור לכם בכל שאלה ובעיה. צוות התמיכה שלנו מכיר את הטכנולוגיה אבל מדבר בשפת בני האדם!

ניהול תוכן

אתר חי הוא אתר בו בכל ביקור המשתמש מוצא תוכן חדש ומידע עדכני. בעל האתר יודע מה התכנים שמעניינים את לקוחותיו אבל לרוב ללא זמן, יכולת וחשק לכתוב אותם בעצמו. צוות הכותבים ומנהלי התוכן שלנו עוסקים בכתיבה שיווקית וקופירייטינג ויראיינו אותך במטרה ללמוד על התכנים החשובים. אנו נדאג להעשיר את האתר שלך בתוכן עדכני ובעל משמעות לקוחותיך (וגם למנועי החיפוש!)

שידרוג גרסאות ותיקוני אבטחה

 עם כל שינוי בטכנולוגיות התצוגה, מערכות ההפעלה, הדפדפנים, וסוגי המדיה, אנו מבצעים את העדכונים הנחוצים כדי להבטיח פעולה תקינה וביצועים למערכות אינטרנטיות. אנו מכירים ומתעדכנים על פרצות אבטחה ושיטות תקיפה של האקרים ומעדכנים את חומת ההגנה של המערכת באופן מהיר ויעיל.

אחזקת שרתים

אנו מספקים ללקוחותינו פתרונות אירוח ענן (cloud) לאתרים ומערכות אינטרנט. אנו מתמחים בתחזוקה ופיתוח על גבי שרתי LINUX ומבטיחים פתרונות אירוח, ביצועים ושרידות (Redundency). צברנו ניסיון רב בפיתוח שרתים ו web services בסביבת הענן של אמזון Amazon EC2, ואנו שמחים לחלוק ניסיון זה לצרכי לקוחותינו.

בישולי הדרך

מגזין אינטרנטי המלווה את הספר "בישולי הדרך". האתר מאגד מתכונים לטיילים, מקומות לינה, המלצות על מסעדות, טיפים ומאמרים ועוד.
האתר מציג תוכן גולשים ומאפשר חיפוש, העלאה, דירוג ותגובה על המידע המופיע באתר.
האתר כולל אינטגרציה עם שירותי מיפוי ומציג מסלולי טיול , אתרים ומסעדות בארץ באופן מלא ומפורט.

Subscribe to RSS - תרבות