תפריט צד

ניהול ותחזוקת אתרי אינטרנט

לקוחות ארגוניים – אנו מציעים מגוון חבילות תחזוקה ותמיכה טכנית עבור קשת רחבה של מערכות ומוצרי אינטרנט: שינויים ושיפורים, ניהול תוכן, עדכוני אבטחה, שדרוגים, תיקון תקלות ועוד, במחירים תחרותיים. ולם האינטרנט זז קדימה כל הזמן. כדי להשאיר את האתר של עדכני היום וגם מחר אנו מוסיפים ומתחזקים אתרים באופן שותף.

 

 

שינויים ושיפורים

יש לנו היכרות עמוקה וניסיון עם מערכות ניהול תוכן מבוססות דרופל (drupal) ווורדפרס (wordPress) וכן יכולת פיתוח באתרי אינטרנט ומערכות שנכתבו בקוד מקורי. צברנו ניסיון רב בתחזוקה ופיתוח של מערכות קיימות בזמני לימוד קצרים ובעליות אטרקטיביות.

תמיכה שוטפת

צוות יעיל וידידותי יעזור לכם בכל שאלה ובעיה. צוות התמיכה שלנו מכיר את הטכנולוגיה אבל מדבר בשפת בני האדם!

ניהול תוכן

אתר חי הוא אתר בו בכל ביקור המשתמש מוצא תוכן חדש ומידע עדכני. בעל האתר יודע מה התכנים שמעניינים את לקוחותיו אבל לרוב ללא זמן, יכולת וחשק לכתוב אותם בעצמו. צוות הכותבים ומנהלי התוכן שלנו עוסקים בכתיבה שיווקית וקופירייטינג ויראיינו אותך במטרה ללמוד על התכנים החשובים. אנו נדאג להעשיר את האתר שלך בתוכן עדכני ובעל משמעות לקוחותיך (וגם למנועי החיפוש!)

שידרוג גרסאות ותיקוני אבטחה

 עם כל שינוי בטכנולוגיות התצוגה, מערכות ההפעלה, הדפדפנים, וסוגי המדיה, אנו מבצעים את העדכונים הנחוצים כדי להבטיח פעולה תקינה וביצועים למערכות אינטרנטיות. אנו מכירים ומתעדכנים על פרצות אבטחה ושיטות תקיפה של האקרים ומעדכנים את חומת ההגנה של המערכת באופן מהיר ויעיל.

אחזקת שרתים

אנו מספקים ללקוחותינו פתרונות אירוח ענן (cloud) לאתרים ומערכות אינטרנט. אנו מתמחים בתחזוקה ופיתוח על גבי שרתי LINUX ומבטיחים פתרונות אירוח, ביצועים ושרידות (Redundency). צברנו ניסיון רב בפיתוח שרתים ו web services בסביבת הענן של אמזון Amazon EC2, ואנו שמחים לחלוק ניסיון זה לצרכי לקוחותינו.