תפריט צד

תקשורת ומדיה

תחום התקשורת והמדיה נמצא בחזית העיצוב, הטכנולוגיה וחוויית המשתמש. פרויקטים בענף זה אינם מסתפקים במוצר עובד. אנו מספקים חוויית משתמש עשירה באמצעות טכנולוגיות CUTTING EDGE, יצירתיות וחדשנות עיצובית. בפרויקטים אלו אנו יורדים לרזולוציות הנמוכות ביותר כדי להבטיח שהאתר או המערכת מעשירה את המוצר ונותנת לו שימושיות ונגישות מלאה לתוכן ומדיה.

  • מוסד התרבות הירושלמי משתף פעולה עם פאטפיש כבר מספר חודשים, במהלכם עיצבנו ופיתחנו מספר פרוייקטים: "ירושלים- אז והיום"- פרויקט מיוחד לכבוד יום ירושלים- סדרת תצלומים המתעדים רגעים בחייה של עיר הנצח במאה השנים האחרונות. "משחקים באש"- משחק מיוחד שפותח לכבוד חג החנוכה- בו כל יום עלתה חידה חדשה עבור הגולשים. "לעטוף לכם?", פרויקט חדש ומרהיב לכבוד שבוע הספר- מעצבים אהבות קודמות: עיצובים עכשוויים לקלאסיקות של ספרות ילדים.
  • פרויקט הביכורים שלנו עם MAKO. המשחק מאפשר למשתמש להזין פרטים מסוימים על עצמו ולקבל בתמורה את הגיל "האמיתי". האפליקציה מבוססת אלגוריתם מורכב שסיפקו לנו מאקו. מוזמנים להכנס למשחק ולנסות בעצמכם!
  • מגזין אינטרנט חברתי, עצמאי ודמוקרטי. את המגזין איפיינו, עיצבנו ופיתחנו ואנו מתחזקים אותו באופן שותף. המגזין מציג תפיסה עיצובית מקורית לתצוגה של תוכן רב ודינאמי תוך דגש על חוויית משתמש ייחודית. במגזין התמודדנו עם אתגרים עיצוביים וטכנולוגיים שונים בהם:
  • הסקר עוצב ופותח על ידינו עבור המגזין האינטרנטי "המקום הכי חם". הסקר כולל ממשק מעוצב וידידותי למשתמש, מחשבון לחישוב ההוצאות וכלי לניהול בצד השרת המאפשר העברת הנתונים ושמירתם, ניתוח ופילוח התוצאות והצגתם במסגרת מגוון דו"חות בחתכים שונים.
  • Stonedog הפקות הוא בית ספר קולקטיבי לקולנוע שנוסד על ידי קבוצה של יוצרי סרטים, כותבים וצלמים ממדינות שונות אמנותית ותחנות. האתר מציג את פרופיל צוות בית הספר, תערוכות, וסרטים שנעשו במסגרת הלימודים ופסטיוולי קולנוע שונים בעולם. נקודת המוצא הייתה פניה לקהל שוחר אומנות וכל חוויית המשתמש עוצבה בהתאם להנחיה זו.