תפריט צד

עמותות

אתרים לעמותות ואירגונים ללא מטרות רווח מביאים איתם אתגרים תיכנוניים ועיסקיים. אתרי עמותות מחייבים אותנו לספק מוצר המקדם אג'נדה תוך שימוש בכל הכלים הטכנולוגיים, העיצוביים והתוכניים כדי לתמוך במסר והרעיון של האירגון.

 אנו פועלים בתחום מזה זמן רב במהלכו למדנו והכרנו את אופי העבודה המיוחד מול עמותות הפועלות,  לעיתים בתקציבים מוגבלים ומופעלות על ידי מתנדבים - אך תמיד עם הרבה אמונה.

  • האפליקציה "השתלבות בתנועה" נותנת מענה למדריכים לגישה נוחה לכלל המידע לו הם זקוקים. רכזים אלו, אשר הוכשרו במיוחד על מנת לסייע ולהתמודד עם קשיים אשר יכולים לעלות משילוב ילדים עם מוגבלויות או צרכים מיוחדים, יכולים כעת לקבל את כל המידע במהירות ובפשטות.
  • פיתוח של קליינט חדש למערכת מיון והרשמה לשליחויות קיץ וסמינרים ציוניים של הסוכנות היהודית. המערכת כולה בנויה על אורקל (Oracle), ועל בסיס מערכת זו FatFish אפיינה, עיצבה ופיתחה מוצר חדש, ידידותי ונוח למשתמש, המאפשר הרשמה נוחה וקלה. המערכת נגישה ומיועדת להרשמה במובייל.
  • ג'וינט ישראל-מסד נכויות פועל באמצעים מגוונים להגביר את עצמאותם של אנשים עם מוגבלות, להפחית את תלותם באחרים, לחזק את דימויים העצמי, לשפר את מעמדם בחברה ואת איכות חייהם. ג'וינט ישראל-מסד נכויות מתכנן ומפתח שירותים תומכי חיים עצמאיים, כמו קהילות תומכות והמרכזים לחיים עצמאיים. תכניות אלו מספקות לאנשים עם מוגבלות סל שירותים המאפשר להמשיך ולהתגורר בביתם ולקבל שם את הסיוע הנדרש להם על מנת לחיות באופן עצמאי ומכבד, בשגרה ובחירום.
  • תנועות הנוער כגוף מחנך מרכזי בחינוך הבלתי פורמאלי, מפעילות תכניות חינוכיות באמצעות המתודה של נוער מחנך נוער, ולצידן מפעילות התנועות תכניות הנותנות מענים מגוונים לאוכלוסיות שונות, תוך השפעה על כלל החניכים המשתתפים בפעילות התנועה ונחשפים לידע, ערכים והתנסויות חדשות. האתר החדש נותן למדריכים גישה נוחה למידע- אנשי קשר או שותפים, קבצי הדרכה, פורומים, מערכי פעילויות, כתבות ואיזור מיוחד עבור רכזים. בואו לבקר!
  • 100 שנים לג'וינט ישראל
  • הקרן למדעי הרוח היא פרי יוזמה משותפת של הוועדה לתכנון ולתקצוב של המועצה להשכלה גבוהה (ות"ת) ויד הנדיב (קרן רוטשילד ישראל). מטרת הקרן הינה שיפור האיכות והטווח של התוכניות למדעי הרוח באוניברסיטאות הישראליות.
  • תגלית הינו פרויקט המעניק לבני נוער יהודים מרחבי העולם טיול בן עשרה ימים ברחבי ארץ ישראל בחינם על חשבון הסוכנות היהודית.
  • אתר תדמיתי ואינפורמטיבי עבור ארגון חותם, הפועל כיוזמה משותפת של משרד החינוך וארגון הג'וינט ומוביל בטיפוח מנהיגי העתיד בשדה החינוך בישראל. האתר מיועד לקהל יעד של מורים וצעירים המעוניינים להשתלב במערכת החינוך בפריפריה ולהשאיר חותמם על הקהילה. לשם כך האתר עוצב בקו צעיר וחדשני ומציג תפיסה חוייתית להנגשת התכנים. האתר כולל דפי תוכן ומידע על התכניות ברחבי הארץ, מפות פריסה של התוכניות והפעילות, שותפים ועוד.

Pages