תפריט צד

תיירות

אתרים העוסקים בתרבות ופנאי צריכים לספק חוויהתרבותית בפני עצמם. באתרים אלו אנו לומדים את התחום, החוויה והאווירה ומנסים לספק באמצעות האתר חוויה משלימה ומעשירה.

כשפיתחנו את אתר בישולי הדרך לדוגמה, סיעור המוחות התבצע על סיר פוייקה בנחל רפאים. אנחנו . מאמינים בחיבור מלא בין הרעיון והחוויה של האתר

  • האתר הוא תוצר של שיתוף פעולה בינלאומי בין משרד התיירות הישראלי, משרד התיירות בסרדיניה ומשרד החקלאות של קטלוניה. תחת ניהולם של השותפים, קם האתר שתפקידו לקדם תיירות באזורים ספציפיים בישראל (דרך הבשורה ודרך הבשמים), בקטלוניה (טראגונה, גירונה, ליידה) ובסרדיניה (מרמילה). האתר עוצב ופותח על ידי פאטפיש, והתכנים סופקו על ידי חברת "תיק פרויקטים" שהייתה שותפה לפרויקט.
  • האתר שעוצב ופותח על ידי פטפיש עבור לשכת הפרסום הממשלתית נבנה על פלטפורמת דרופל. האתר מהווה שער לתיירות לישראל עבור אלו שלא מעוניינים בבטן גב. אתר תיירות הספורט מרכז בתוכו אירועי ספורט גדולים בארץ שניתן להרשם אליהם ולמצוא פרטים עליהם כמו גם מסלולים רבים שבהם ניתן לרכב על אופניים, לרוץ, ללכת ולשחות.
  •  פורטל ורשת חברתית לרובע העסקים והבילויים של טורונטו, קנדה. האתר מציע לוח מסווג לעסקים ובילויים במתחם. כ 1500 מסעדות, מועדוני מוסיקה והופעות, תיאטרון, קניות, עסקים פעילים באתר. אחת ממטרות האתר הייתה לקדם את שיתופי הפעולה בין בעלי העסק ברובע ועל כן פיתחנו את הכלים הבאים:
  • אפליקציית מסלולרי היא מדריך טיולים נייד המאפשר למטיילים נגישות למידע הדרכתי על אתרים ומסלולי טיול בשטח. האפליקציה מאפשרת לבחור בהסברים כתובים, הדרכות קוליות וגם בסרטוני וידאו להעשרת חווית הטיול. אל המידע מצורפים איורי המחשה ותמונות, המתארים את התופעות השונות במרחב. אפליקציית מסלולרי פותחה על ידי מכון המחקר- "מרכז מדע ים המלח והערבה" והיא משלבת, בנוסף, מיזם חינוכי ובו חוקרים ומדריכי טיולים פועלים יחדיו עם תלמידים מבתי ספר ברחבי הארץ, לשיפור חווית הטיול. החוקרים, מדריכי הטיולים והתלמידים חוקרים את המרחב הגיאוגרפי ומייצרים תוכן חדש עבור האפליקציה.
  • האתר פותח עבור משרד התיירות ולפם ומשמש כמדריך לתייר וכלי שיווקי עבור סוכני הנסיעות ומשרד התיירות הפרוייקט כלל עיצוב, פיתוח, תחזוקה וניהול תוכן כולל של אתר רב-לשוני המשמש כחלון הראווה של ישראל לקהילה האוונגלית המונה כמאתיים ושמונים מליון איש ברחבי העולם. האתר פותח על פלטפורמת דרופל בעיצוב מרהיב בתצורת גלילה PARALLAX וכולל חיבור למפות, streetviews, ועוד.
  • אפליקציה לאייפון ואנדרואיד לחובבי הסיגרים. הדרך הקלה לאתר חנויות סיגרים ומקומות יידותיים למעשנים. האפליקציה מאוכנת על מיקומך ומציגה לך מקומות באיזורך. ניתן לבצע חיפושים לפי מיקום, איכות, סוג ועוד פרמטרים נוספים המעניינים את המעשן האקסלוסיווי 
  • הקמת אתר בית למועדון גלישה. האתר מציג את מגוון הפעילויות של מועדון הגלישה - השכרת ציוד, קייטנות וחוגים לילדים, נוער ומבוגרים, טיולים ועוד. עיצוב הפרוייקט מחזק את החווית האקסטרים, הים והמלח של המועדון.
  • רשת חברתית של 700+ גמלאי מוטורולה. האתר מהווה כיכר לפגישות בין הגמלאים ומספק להם תוכן ומידע שימושי רב. האתר מעוצב ובנוי בגדש על שמישות, נגישות וקלות תפעול למשתמשים בגיל השלישי.

Pages