תפריט צד

ממשל וציבור

  • ג'וינט ישראל-תבת (תנופה בתעסוקה) הינה שותפות בין ג'וינט ישראל וממשלת ישראל לפיתוח שירותים חברתיים אשר יסייעו ליציאה ממעגל העוני על ידי שילוב וקידום בתעסוקה. מאז הקמת השותפות בשנת 2005, השפיע הארגון על כ-140,000 איש בהם נשים וגברים מהחברה החרדית, החברה הערבית, אנשים עם מוגבלות, עולים, צעירים חסרי אופק תעסוקתי ועוד.
  • אז איך בכל זאת מגבירים את הפעילות בארגון תקופה הנוכחית? תהליך העיצוב והפיתוח של האתר החדש למכון ון ליר התמודד בהצלחה רבה עם האתגרים הללו: 1. יצרנו חנות ידידותית לרכישת ספרים וכתבי עת מתוך הבנה שהרבה זמן מתפנה כעת למחקר והרחבת אופקים. 2. בניית מאגר מידע מקיף לחיפוש וקריאה מקוון. התכנים באתר רלוונטים מאי פעם ונותנים כלים ונקודות מבט חדשות "להבין" את העולם והתהליכים שאנו חווים.
  • סוכנות החלל הישראלית אחראית על תיאום פעולות תכנית החלל האזרחית ועל בקרתן. חשיבות מרכזית בפעילות הסוכנות היא בתחום המחקר והפיתוח. האתר המיוחד של הסוכנות נבנה במערכת פאנלים משוכללת שמאפשרת הזנת תוכן דינאמית וחווית משתמש ייחודית. האתר מורכב ממאמרים מרתקים, לוח שנה וארועים חדשני, תכנים ומערכי לימוד לבתי ספר ויומן שמיים המתעדכן באופן קבוע בארועים טראנס-גלאקטיים מסקרנים.
  • תקווה ישראלית, הפרויקט חדש של בית הנשיא, הוא מטריית פעילות רחבה המאגדת תחתיה את מכלול פעילות בית הנשיא בנושא "הסדר הישראלי החדש". האתר מעניק חוויה יחודית של פריסת הפעילות המגוונת וניווט מעניין בין הפרויקטים השונים. העיצוב משקף מגוון של פעילויות, תחומים וקהלי יעד באמצעים ויזואליים ואינטרקטיביים ומעניק תחושת סיור במרחב ידע.
  • ביטוח בדרכים הינה אפליקציה חשובה ושימושית עבור כל נהג/ת או בעל/ת רכב בישראל, ומהווה מדריך עבורך כיצד לנהוג במקרה של תאונת דרכים או גנבת רכב. האפליקציה עוצבה, פותחה, מנוהלת ומתוחזקת על ידינו בעבור אגף הביטוח במשרד האוצר.
  • לשכת העיתונות הממשלתית אחראית מטעם משרד ראש הממשלה על תיאום התקשורת בין ממשלת ישראל ובין קהילת העיתונאים ואנשי התקשורת הפועלים בארץ. עבור העיתונאים הזרים מהווה לע"מ ממשק מרכזי להתנהלות מול מוסדות המדינה והצבא, בעוד לע"מ מצידה מנסה לרתום את הקשר השוטף עם התקשורת הזרה לצרכי ההסברה של מדינת ישראל. האפליקציה תספק חדשות מבית הנשיא, בית רה"מ, מידע על אירועים מיוחדים וגישה לגלריית התמונות הממשלתית.