אבטחת מידע

הגנת המידע ופרטיות היא חיונית יותר מאי-פעם. אנו מספקים פתרונות אבטחת מידע מתקדמים לאתרים שלכם, כדי להבטיח שהמידע של המשתמשים ושלכם מאובטח באופן מיטבי.

 

תהליך אבטחת המידע מתחיל מהשלב הראשון של התכנון, כאשר אנו יוצרים מבנה של האתר המבוסס על הסטנדרטים הבינלאומיים לאבטחת מידע. אנחנו משלבים מגוון טכנולוגיות כמו HTTPS להצפנת התנועה בין המשתמש לאתר, פרוטוקולים מתקדמים להגנה מפני התקפות DDoS, ומנגנוני CSRF וXSS להגנה מפני התקפות רבות אחרות.

 

מנגנון אבטחה מתקדם אף יותר הוא מערכת האותנטיקציה המאובטחת שלנו. אנו מציעים מגוון של פתרונות המשלבים אותנטיקציה רב-שלבית, אותנטיקציה באמצעות מקש חום, ומנגנונים נוספים שמאבטחים את המשתמשים שלכם מפני התקפות אבטחה. אף על פי שטכנולוגיה מהווה את החלק הגדול של אבטחת מידע, אנו מבינים גם את החשיבות של הגישה האנושית. לכן, אנחנו מספקים חומרי הדרכה למשתמשים, מנהלים, וצוות הפיתוח שלכם כדי להקנות להם את המודעות לנושאים חיוניים באבטחת מידע.

 

אבטחת המידע שלכם היא עדיפות ראשונה עבורנו, ואנחנו נשמע לעזור לכם להגן על המידע שלכם ושל המשתמשים שלכם. באמצעות קידום מתקנים מתקדמים של אבטחת מידע, אנו מסייעים לכם לבנות אתרים מאובטחים ומגונים, שמעניקים למשתמשים שלכם שקט נפשי כאשר הם משתמשים בשירותים שלכם.

 

תקן ISO 27001 הוא תקן בינלאומי לניהול אבטחת מידע, שמגדיר את הדרישות למערכת ניהול אבטחת המידע (Information Security Management System - ISMS). התקן כולל חובת הקמת מערכת לניהול אבטחת מידע, אשר כוללת גם את המדיניות של הארגון בתחום, ואת ההליכים להבטחת יישום המדיניות.

 

התקן מתאים לכל סוגי הארגונים, בין אם הם ארגונים ציבוריים או פרטיים, ובין אם הם עסקים קטנים או גדולים, במגוון תחומים. הוא מתאים לארגונים שמעוניינים להקמת מערכת ניהול אבטחת מידע מקיפה, לשיפור האבטחה של המידע שלהם, להגנה על נתוני הלקוחות, ו/או להקמת עסק עם מסגרת אבטחת מידע חזקה. ISO 27001 עוסק באבטחת מידע בכלליותה, ולא רק באבטחת מערכות מידע. התקן מכסה נושאים כמו ניהול הסיכונים, הבטחת עניין ממוני, החמרה פיזיקלית, אבטחת תהליכים וכדומה. הקיום של תעודה על פי ISO 27001 מעניק לארגון מעין "תו כשרות" שהארגון מקיים את דרישות התקן הבינלאומי ועומד בהן.

Image
פאטפיש - אבטחת מידע באתרים בתקינה ISO27001