אנחנו מתמחים בבניית אתרים למסחר אלקטרוני, המציעים חווית משתמש אינטואיטיבית, מערכות תשלום מאובטחות ואופציות שיווק משולבות. מניהול מלאי, עקבות אחר הזמנות, אנליטיקה ותובנות - כולם משולבים בפתרון המסחר האלקטרוני שלנו. כל אתר מסחר אלקטרוני שאנחנו מפתחים מתאים במיוחד לצרכים של הלקוח, תוך כדי שמירה על חווית משתמש מעולה.

פיתוח מערכת תשלומים הוא תהליך מורכב, המצריך מומחיות טכנולוגית, ניסיון בעבודה עם חברות הכרטיסים השונות, הבנה בתחום הביטחון הסייברנטי ויכולת להבין את הצרכים של הלקוח. מערכת התשלומים שלנו כוללת יכולת לבצע תשלומים חד פעמיים או תשלומים מחזוריים למנויים, בצורה מאובטחת וקלה. היא מתאימה לכל סוגי התשלום - כרטיס אשראי, PayPal, Bit, ועוד. דבר זה מאפשר ללקוחות שלנו להתמקד במה שהם עושים הכי טוב, ולנו לדאוג להכנסות שלהם.

בנוסף למערכת התשלומים עצמה, אנו מציעים מערכת ניהול מנויים, שמאפשרת לכם להגדיר מגוון רחב של מנויים - לפי זמן, תוכן, כמות הגישה וכו' - ולנהל אותם בצורה מרכזית וקלה. כך, אתם מקבלים פתרון מלא, שיאפשר לכם להגדיל את הקהל שלכם ולהרוויח מהתוכן שאתם מייצרים. בחברתנו, אנחנו מאמינים שאין מדובר רק בתשלום, אלא גם בחוויה. כל מערכת תשלומים ומנויים שאנו מפתחים מתחילה ומסתיימת בחוויה של המשתמש - הן בקלות השימוש, הן בביטחון המידע, והן בשירות הלקוחות שאנו מציעים.

אז אם אתם מחפשים פתרון מלא, מבית אחד, לתשלומים ומנויים בשירותיכם, אנו כאן לשרת אתכם. הגיע הזמן להפוך את התוכן שלכם להכנס!

מערכות תשלומים ומסחר מבית FatFish: